Na co se nás často ptáte

Centrum je otevřeno od půl deváté, přičemž v 10.00 hod. začíná aktivita dle pravidelného programu. Řízené aktivity se nemusí rodina zúčastnit, jen v klidu může využít vedlejší prostory kde si může hrát tak aby nerušila.

Každé úterý od 17 do 19 hodin, program „Vracím se rád“. Jak si to užijete záleží pouze na vás, můžete si pohrát v herně, popovídat s přáteli nebo tvořit připravenou dílnu.

Pro každého kdo se chce hýbat, koho bolí záda nebo potřebuje zpevnit pánevní dno. Fyzioterapeutka poradí každému „na míru“.

Do rodinného centra ( dále jen RC ) vedou dvě cesty, jedna z Růžové ulice vhodná pro vstup s kočárkem nebo s kolem , druhá z Toulovcova náměstí, kde je i placené parkoviště. Na pravidelný dopolední program a úterní odpolední program „Vracím se rád“ se nemusím předem hlásit. Stačí si doma sbalit přezůvky pro dítě, nějakou tu svačinku a pití, které když zapomenu nevadí, protože v centru je celkem dobře vybavená kuchyňka, kde si mohu nápoj připravit ( šťávu, čaj, Caro, kávu).

V RC jsou od pondělí do pátku od 8.30 do 13.00 hodin pro rodiny s dětmi připravené pravidelné aktivity , a v odpoledních hodinách od 13.30- 20.00 hodin dle pravidelného programu a nebo jednorázových akcích. Rodinné centrum je uzavřené pouze ve dnech volna ( sobota, neděle), státních svátcích, o vánočních a letních prázdninách.

Denní pobytné je ve výši 60 korun za rodinu.

Pokud se rozhodnu navštěvovat RC častěji, mohu si zaplatit permanentku na 10 vstupů s 11 vstupem zdarma  což vychází 600 za rodinu.

Na rodinnou oslavu či setkání s přáteli si může RC pronajmout každý. Na semináře v případě, že jsou v souladu s cíli RC. Nabízíme prostor o velikosti 300m2, s plným vybavením včetně kuchyňky. Využít můžete také dvoreček.

 

Prostory jsou bezbariérové.

Cena za hodinu pronájmu rodinného centra je 200,-Kč.