Pronajměte si naše prostory

V RC se vám bude líbit, čeká tam na nás velká herna plná hraček , dílna pro kutily a malíře, učebna pro sdílení a setkávání se, kde je možnost zapůjčení literatury. I dlouhá chodba stojí za povšimnutí, děti zde nasednou na odrážedla a ujíždí do prostoru. Já si zatím projdu nástěnky, kde se seznámím s provozním řádem RC, s pravidelným a jednorázovým programem a dalšími aktuálními informacemi. Na nástěnce jsou umístěné plakátky s upozorněním na jednorázové akce, semináře a kurzy. Pokud bude na tyto akce kapacita omezená musím se přihlásit na telefonním čísle 732141575 (Iva Candráková). Pleny v centru nenajdete je nutné je přibalit, ale je tu umývárna s dětským přebalovacím pultem, nočníky, dětské pisoáry, malé toalety, toaleta pro dospělé a jedna bezbariérová toaleta.

Je-li venku pěkné počasí a nechce se nám být uvnitř prostor rodinného centra máme možnost využít venkovního dvorečku, pískovištěm a posezením.

Hlavní místnost

Je vhodná pro uspořádání vašich rodinných oslav nebo vzdělávacích seminářů. Nachází se zde šest stolů u kterých je dvacet míst k sezení. Po domluvě vám zapůjčíme promítací plátno a dataprojektor.

 

.

Herna

Plná hraček, kde na vás čeká  dětská kuchyňka, autodráha, závěsná houpačka, dřevěné koleje s vláčky, několik kočárků, odrážedel, stavebnice lego Duplo … .

V těchto prostorách také probíhají programy pro rodiče s dětmi zaměřené na pohyb, zpěv a dětská říkadla.

Kuchyňka

Kuchyň navazuje na hlavní  místnost, je vybavená na přípravu občerstvení na vašich akcích. Do vybavení patří např. elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, dostatečné množství hrnečků, sklenic, sklenic na víno, misek, talířů, talířků, příborů … .